Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Saadet Partisi Havsa ilçe Başkanı Murat Aladağ Oldu

Saadet Partisi Havsa ilçe Başkanlığına Murat Aladağ seçildi. 23 Ocak 2022 Pazar günü yapılan Saadet Partisi Havsa ilçe Başkanlığının 7. Olağan Kongresi'nde tek liste ile yapılan seçimde Murat Aladağ ilçe Başkanı oldu.

Haber Giriş Tarihi: 25.01.2022 12:09
Haber Güncellenme Tarihi: 25.01.2022 12:09
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
Saadet Partisi Havsa ilçe Başkanı Murat Aladağ Oldu

Sertkan YILMAZ

    Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen Kongre'ye Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcıları Av. Bülent Kaya ve Mustafa iriş, Saadet Partisi Edirne il Başkanı Av. Sinan Tekin, Saadet Partisi Edirne ilçe teşkilatlarının yanı sıra birçok teşkilat mensubu ve vatandaşlar katıldı.
    Havsa ilçesinde parti teşkilatının yıllardır güçlü bir şekilde temsil edildiğini ifade eden il Başkanı Av. Sinan Tekin, “Havsa'da fedakar, samimi, şuurlu dava adamlarından oluşan bir teşkilatımız var. Kongremiz ile birlikte yeniden besmele çekeceğiz. Ve inşallah çalışmalarımıza ivme kazandırarak partimizin bayrağını daha yukarılara hep birlikte taşıyacağız. Havsa'mızda sıkmadık el, selam vermediğimiz hemşehrimiz, girmediğimiz gönül kalmayacak inşallah.” dedi.
    Genel Başkan Yardımcısı Mustafa iriş yaptığı konuşmada; “Dünya hızla değişiyor. Gücü elinde bulunduranlar, sürekli gücüne güç katıyor. Bu durum karşısında günübirlik kısır çekişmelerden uzaklaşmalıyız. Her konuda adaleti tesis ederek, ülkemizi lider ülke haline getirmenin çalışmalarını yapmalıyız. Bu konuda muhalefeti ile iktidarı ile hepimize büyük görevler düşmektedir. Millî Görüş hareketinin tek temsilcisi Saadet Partisi olarak, 85 milyon memleket evladının hepsinin huzurunu, refahını istiyoruz. Ve bu yolda canla başla çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.
    Genel Başkan Yardımcısı Av. Bülent Kaya yaptığı konuşmada; “Ekonomide üretimi beceremeyen bir iktidar algıda üretim noktasında her geçen gün kendini aşacak bir performans ortaya koyuyor. Her açıdan üretimi rafa kaldıran iktidar, bunun yerine adeta masa başında kamuoyunu nasıl meşgul ederizi çalışıp, toplumun fay hatlarını harekete geçirecek konuların üretimine odaklanmış durumdadır. Uzunca bir süredir ülkeyi yönetmek yerine, toplumu ve algıları yönetmeye mesai harcıyorlar. Ekonomide, adalette, eğitimde, tarımda, dış politikada, hangi alanı ele alırsak alalım, iktidar sınıfta kalıyor ve girdikleri her bütünleme sınavında notları daha da düşüyor. Notu kırık her öğrenci gibi, iktidar da başarısızlığına bahane aramakta, bulamazsa da üretmeye çalışmaktadır.” şeklinde konuştu.
    Coşkulu bir atmosferde gerçekleştirilen Saadet Partisi Havsa ilçe Teşkilatının 7. Olağan Kongresinde Milli Görüş'ün Edirne'deki zaferi için yeniden start verildi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.