Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Sakarya; “İYİ Parti kazanacak, Havsa kazanacak”

İYİ Parti Havsa Belediye Başkan adayı Ömer Sacit Sakarya, Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşları ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada; “Biz inanıyoruz; İYİ Parti kazanacak, Havsa kazanacak” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 27.03.2024 14:23
Haber Güncellenme Tarihi: 27.03.2024 14:27
Kaynak: ERGİN SÖZER
Sakarya; “İYİ Parti kazanacak, Havsa kazanacak”

İYİ Parti Havsa Belediye Başkan adayı Ömer Sacit Sakarya, mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

İYİ Parti Havsa Belediye Başkan Adayı Ömer Sacit Sakarya, İYİ Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş ve partililer ile beraber Cumhuriyet Mahallesi'nde kapı kapı gezerek vatandaşları ziyaret etti.

Vatandaşların sıkıntılarını dinleyip projelerini anlatan Ö. Sacit Sakarya, ‘www.batiekspres.com’ haber sitesine yaptığı açıklamada; “Mahallelerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Onların talepleri doğrultusunda projelerimizi şekillendiriyoruz. Havsa'mızı daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için elimizden geleni yapacağız. Bu süreçte herkesin desteğine ihtiyacımız var. Parti ayırmaksızın, Havsa için güzel bir gelecek inşa etmek adına herkesi destek olmaya çağırıyoruz. Havsa’mızı hemşehrilerimiz ile beraber onların istekleri doğrultusunda yönetip çok daha güzel hale getireceğiz. Biz inanıyoruz; İYİ Parti kazanacak, Havsa kazanacak” dedi.

ERGİN SÖZER

Kaynak: ERGİN SÖZER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.