Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

SAMET KAHRAMAN’DAN TEŞEKKÜR

CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, yaşanan seçim sürecinde katkısı bulunanlara teşekkür mesajı yayınladı, Kahraman “Mücadelemizi büyüterek sürdüreceğiz” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 29.05.2023 16:37
Haber Güncellenme Tarihi: 29.05.2023 16:37
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
SAMET KAHRAMAN’DAN TEŞEKKÜR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne İl Başkanı Samet Kahraman dün sonuçlanan seçim süreciyle ilgili teşekkür mesajı yayınladı. Kahraman mesajında seçim çalışmalarına destek verenlere teşekkür ederken, mücadelelerini de büyüterek sürdüreceklerini söyledi.

CHP Edirne İl Başkanı Kahraman şunları söyledi: “Değerli Edirne Halkı; ülkemizin demokrasi tarihine geçecek iki seçimi birlikte yaşadık, bu süreçte demokrasiye olan inancı ile sandığa giden ve tercihlerini kullanan tüm halkımıza sonsuz teşekkürler. Partimizin ve millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na Edirne’den en yüksek desteği sağlamak için var gücümüzle çalıştık. Burada bizlere destek olan tüm Edirne halkına, millet ittifakı bileşenlerine, partimizin ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerine, belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerine ve il genel meclis üyelerine, bu mücadelede bizlerle birlikte olan üyelerimize ve destekçilerimize, seçim günü sandıklarda görev yapan sandık sorumluları, okul sorumluları, müşahitlerimize ve seçim güvenliğini sağlamak için çalışan gönüllü avukatlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Seçimlerde emeklerini esirgemeyen, çocuklarından, ailelerinden fedakarlık eden kadın kolları başkanlarımız ve yönetimlerine, tüm enerjilerini ve gelecek umutlarını bizlere aktaran gençlik kolları başkanlarına ve yönetimlerine özellikle teşekkürlerimi sunuyorum. Birlikte ülkemizin aydınlık geleceği için mücadele ettik, bu mücadelemizden ve inandığımız değerlerden, hak, hukuk, adalet inancımızdan, vatanın bölünmez bütünlüğünden, Atatürk ilkelerinden ve Cumhuriyetimizin değerlerinden vazgeçmeyeceğiz. Mücadelemizi büyüterek sürdüreceğiz”.

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.