Hava Durumu

ŞARKÖY'ÜN KIRSAL MAHALLELERİNE TOPLU ULAŞIM

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Şarköy’ün kırsal mahalleleri için toplu taşıma hizmetini başlattı.

Haber Giriş Tarihi: 03.11.2023 11:37
Haber Güncellenme Tarihi: 03.11.2023 11:37
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
ŞARKÖY'ÜN KIRSAL MAHALLELERİNE TOPLU ULAŞIM

Sabahın erken saatlerinde Şarköy’e giden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TEKULAŞ’a bağlı 50-51-52-53 No’lu hatlarda çalışacak şoförleri ilk görevlerine uğurladı.

Albayrak “Toplu taşıma araçlarımız her hafta cuma günü Şarköy’ün kırsal mahallelerinde vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Vatandaşlarımız hatlarla ilgili saat, güzergâh ve tarife bilgilerine www.tekulas.com.tr internet adresinden ulaşabilirler” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Hayrabolu ve Süleymanpaşa’nın ardından şimdi de Şarköy ilçesinin kırsal mahallelerine yönelik toplu taşıma hizmeti ile birlikte bu güzergâhta önemli bir ihtiyacı daha karşıladı.

Önemli bir hizmeti daha hayata geçirdikleri için duyduğu memnuniyeti ifade eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak toplu taşımanın önemini biliyor ve vatandaşlarımıza kaliteli ve güvenli bir toplu ulaşım hizmeti vermek için önemli çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda Şarköy ilçemizin kırsal mahallelerinde faaliyet gösterecek hatlarımızı da vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Kırsal mahallelerde hizmet verecek olan hatlarımızın halkımız için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.