Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Savaştürk'ten Miraç Kandili kutlaması

AK Parti Havsa İlçe Başkanı Haluk Savaştürk, Miraç Kandili dolayısıyla açıklamada bulunup tüm İslam aleminin kandilini kutladı.

Haber Giriş Tarihi: 05.02.2024 17:57
Haber Güncellenme Tarihi: 05.02.2024 18:00
Kaynak: ERGİN SÖZER
Savaştürk'ten Miraç Kandili kutlaması

www.batiekspres.com haber sitesine konuşan AK Parti Havsa İlçe Başkanı Haluk Savaştürk, Miraç kandili nedeniyle yaptığı açıklamasında şunları dile getirdi:

“Miraç Kandili, manevi bir yükselişin simgesidir. Bugün bir kez daha, Peygamberimiz Hz. Muhammed'in Mirac'a yükselişini anma fırsatı buluyoruz. Bu kutsal gecede, ruhsal bir yolculuğa çıkmanın ve kendimizi yeniden değerlendirmenin önemini idrak ediyoruz.”

Başkan Savaştürk, Havsa'nın birlik ve beraberliği için dua ederek devam etti: “İlçemiz Havsa'nın huzur ve refah içinde olması, birlik ve beraberlik içinde güçlenmesi en büyük temennimizdir. Bu mübarek gecede, dualarımızı samimiyetle Yüce Allah'a ileterek, tüm Havsalı vatandaşlarımızın bir arada olmasını ve dayanışma içinde ilerlemesini diliyorum.”

Ayrıca, Başkan Savaştürk, AK Parti Havsa İlçe Başkanlığı olarak tüm Havsalı vatandaşların ve İslam aleminin Miraç Kandilini kutladığını belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Miraç Kandili, birbirimize daha çok kenetlenme, sevgi ve saygıyla yaklaşma fırsatı sunar. Bu vesileyle, AK Parti Havsa İlçe Başkanlığı olarak tüm Havsalı hemşehrilerimizin ve İslam aleminin Miraç kandilini en içten duygularımla kutlar, dualarımızın kabul olmasını temenni ederiz. Hayırlı kandiller diliyorum”

ERGİN SÖZER

Kaynak: ERGİN SÖZER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.