Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Tabakoğlu yeni personellerle bir arada

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, üniversite kadrolarına yerleşen 78 sözleşmeli personelle bir araya gelerek heyecanlarına ortak oldu.

Haber Giriş Tarihi: 27.03.2024 13:00
Haber Güncellenme Tarihi: 27.03.2024 13:01
Kaynak: Haber Merkezi
Tabakoğlu yeni personellerle bir arada

Trakya Üniversitesinde hemşire, sağlık teknikeri/teknisyeni, büro personeli, destek personeli, koruma-güvenlik kadrolarına KPSS B grubu puan sıralamasına göre yerleşen 78 yeni çalışan, bilgilendirme ve iş başı eğitim süreçlerinin ardından görevlerine başladı.

Trakya Üniversitesi yöneticilerinin aileye katılan personelle tanışması amacıyla düzenlenen programda, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu, Prof. Ahmet Hamdi Zafer, Prof. Dr. Metin Aydoğdu, Genel Sekreter Yardımcısı Ecz. Halil Yükseloğlu ve daire başkanları da yer aldı.

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu; “Biz Trakya Üniversitesi olarak çok büyük bir aileyiz. Bugün bu büyük aileye yeni katılan 78 çalışanımıza hoş geldiniz demek ve onların heyecanlarını, mutluluklarını paylaşmak için bir araya geldik. Onların katacağı dinamizm ve güçle hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz. Yeni çalışma arkadaşlarımız ve tüm Trakya Üniversitesi ailesi ile yeni değerler üretmeye, verdiğimiz hizmet ve eğitimlerin kalite çıtasını yükseltmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Tabakoğlu, iş yerinde başarılı ve mutlu olmanın yollarından söz ettiği konuşmasında; “İşinizi en iyi şekilde yapmak için çaba sarf edin, insanlara merhametle yaklaşın, yanlışı görmezden gelmeyin, bir eksik, bir yanlış gördüğünüz zaman elinizle düzeltin, olmazsa dilinizle düzeltin, olmazsa kalbinizle düzeltin. Bizim çalışma ortamında en çok önem verdiğimiz şey, sevgi ve saygı ortamının varlığıdır. Eğer bir ortamda sevgi ve saygı varsa, o ortamda üretim, muhabbet ve güzellik olur. Böyle bir ortam yaptığınız işten keyif almanızı sağlar. Böylece daha çok üretir, daha çok katkı sağlarsınız” dedi.

Program, Trakya Üniversitesi yöneticilerinin ve işe yeni başlayan personelin kendilerini tanıtmalarının ardından Rektörlük binası önündeki toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.