Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

TEDAŞ’tan, TREDAŞ’a ziyaret

TEDAŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sami Yapıcı ile 18. Bölge Müdürü Ahmet Keklik, TREDAŞ’ın yeni genel müdürlük binası ve SCADA Operasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 20.03.2024 13:16
Haber Güncellenme Tarihi: 20.03.2024 13:16
Kaynak: Haber Merkezi
TEDAŞ’tan, TREDAŞ’a ziyaret

Trakya Elektrik Dağıtım AŞ (TREDAŞ), Tekirdağ’daki genel müdürlük binasında önemli ziyaretçileri ağırladı. Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sami Yapıcı ile Tekirdağ TEDAŞ 18. Böle Müdürü Ahmet Keklik, TREDAŞ’a gelerek yeni genel müdürlük binası ile SCADA Operasyon Merkezi’ni gezdi. TREDAŞ Genel Müdürü Reşit Bilgili’nin eşlik ettiği ziyarette, il müdürleri ve direktörlerin de katıldığı bir toplantıda da gerçekleştirildi.

“KURUMLAR ARASINDAKİ İLİŞKİLERİ GÜÇLENDİRDİ”

TREDAŞ Genel Müdürü Reşit Bilgili, “Yeni genel müdürlük binamızı ve SCADA Operasyon Merkezi’ni Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ) heyetine tanıtmaktan büyük memnuniyet duyduk. Bu ziyaret, sadece kurumlar arasındaki ilişkileri güçlendirmekle kalmadı, aynı zamanda bizim sektöre yönelik yenilikçi projeleri ve gelecek vizyonumuzu paylaşmamıza da olanak sağladı. Sektördeki işbirliğimizi ve ortak hedeflerimizi güçlendirmek için önemli fırsatlar yakaladığımızı düşünüyorum” değerlendirmesinde bulundu.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.