Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

TOKİ’de temeller 29 Mart’ta atılıyor

Keşan’a yapılacak 293 TOKİ konutu ve 10 dükkan inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi yapım işi ihalesini alan Adahan İnşaat Firması yetkilileri, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu ziyaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 26.03.2024 17:43
Haber Güncellenme Tarihi: 26.03.2024 17:44
Kaynak: Haber Merkezi
TOKİ’de temeller 29 Mart’ta atılıyor

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu Müze Keşan’da ziyarete gelen firma sahipleri; Selim Can Demirtaş, Batuhan Demirtaş, Selim Demirtaş, Helvacıoğlu ile inşaat konusunu da görüştü.

Demirtaş, Helvacıoğlu’na misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederek, “Başkanımıza yardımlarından ötürü teşekkür ederiz. Konutlarımızın temelini 29 Mart Cuma atıyoruz. 15 bloktan oluşuyor proje. 293 konut 10 dükkan olacak. Binalar 5 katlı. Büyük bir proje. Bir yıl içerisinde çalışmaları tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

Daha sonra konuşan Helvacıoğlu, “Bir yılda teslim edilecek proje hak sahiplerimize ve Keşan’ımıza hayırlı uğurlu olsun. Başlamasına gün saydığımız TOKİ 1. Etap projesi 29 Mart Cuma günü başlıyor. Şehrimize yeni bir yerleşim alanı kazandıracak proje Keşan’ımıza ve hak sahiplerimize hayırlı olsun. 400 gün içerisinde yapım işi gerçekleştirilecektir. Her zaman daha fazla çalışacak, halkımızdan aldığımız güçle Keşan’a daha da büyük hizmetler sunmak için gayret göstereceğiz. Devletimiz ve hükümetimiz TOKİ’de de yanımızda. Keşan hem belediyemizin projeleriyle hem de hükümetimizin destekleriyle gelişmeye devam ediyor. Ev sahibi olmanın yıllardır hayalini kuran vatandaşlarımız için Keşan’ımızda 293 konutun yapımına ilgili ihalenin yapılmasının ardından başlanacak. Proje; Zirve Konutları’nın arkasında bulunan alanda uygulanacak. Vatandaşımız kira öder gibi konut sahibi olacak. Şimdiden sosyal konutlarımızdan yararlanacak olan ailelerimize, evlerinde sağlıklı ve hayırlısıyla oturmalarını diliyorum. Tüm süreçte Keşan Belediyesi olarak vatandaşımızın yanında olacağız ve gereken desteği sağlayacağız” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.