Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

TRAKYA UÇURTMA ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ

Şarköy Belediyesi, Yaratıcı Çocuklar Derneği, Trakya ve Trak Kültürünü Koruma ve Yaşatma Derneği iş birliğinde Trakya Uçurtma Şenliği düzenledi.

Haber Giriş Tarihi: 30.07.2023 12:52
Haber Güncellenme Tarihi: 30.07.2023 12:52
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
TRAKYA UÇURTMA ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ

Şarköy Belediyesi, Yaratıcı Çocuklar Derneği, Trakya ve Trak Kültürünü Koruma ve Yaşatma Derneği iş birliğiyle gerçekleştirilen Trakya Uçurtma Şenliği, rengarenk uçurtmaların gökyüzünü süslediği keyifli bir etkinlik olarak düzenlendi.

Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, eşi Yasemin Var, Şarköy Belediye Başkan Yardımcısı Gülten Yanık, Dernek Başkanı Adnan Kutman ve dünyaca ünlü uçurtma sanatçısı Zahit Mungan'ın da katılımıyla gerçekleşen etkinlik, çocukların yaşama sevincini artırmak amacıyla düzenlenen keyifli bir gün oldu.

Başkan Var “Çocuklarımızın mutlu ve keyifli zaman geçirdiği bu etkinliklerle bir arada olmaya ve yüzlerinde tebessüm oluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Şarköy Belediyesi, Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Trakya ve Trak Kültürünü Koruma ve Yaşatma Derneği işbirliğiyle gerçekleştirilen Trakya Uçurtma Şenliği, katılımcılar tarafından memnuniyetle karşılandı ve büyük beğeni topladı.

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.