Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

TRİPORTÖR PROJESİ BİRİNCİ OLDU

Keşan Belediyesi, “At Arabaları Triportöre Dönüşüyor” projesiyle kategorisinde Türkiye birincisi oldu.

Haber Giriş Tarihi: 30.07.2023 12:33
Haber Güncellenme Tarihi: 30.07.2023 12:33
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
TRİPORTÖR PROJESİ BİRİNCİ OLDU

Keşan Belediyesi'nin “Triportör Projesi” Türkiye genelinde birinci seçilerek Kayseri'de ödüllendirildi. Bu başarı, tüm Keşanlılar arasında büyük gurur ve sevinç yarattı.

Türkiye birinciliğiyle taçlandırılan bu örnek proje, diğer belediyelere ve ülkenin geneline ilham kaynağı oldu. "At Arabaları Triportörlere Dönüşüyor" adlı proje, istihdam, çevre ve hayvan dostu odaklı yaklaşımıyla zirvede yer alıyor.

Keşan Belediyesi'nin bu projesi, birincilik ödülü için davet edildiği ve bu yıl 9’uncu kez düzenlenen Yılın Yerel Yöneticileri Töreni'nde kendi kategorisinde Türkiye birinciliğini elde ederek Keşan’ı bir kez daha gururlandırdı. Çevre, istihdam ve hayvan dostu bakış açısıyla örnek teşkil eden bu proje, takdire şayan bir başarıya imza atmış oldu.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu yaptığı açıklamasında “Türkiye birincisi olan triportör projemiz Kayseri'de ödüllendirildi. Bu gurur tüm Keşan'ımızın. Türkiye birinciliği ile taçlanan projemiz diğer belediyelere ve tüm Türkiye'ye örnek gösterildi. İstihdam, çevre ve can dostu odaklı ‘At Arabaları Triportörlere Dönüşüyor’ projemiz ile zirvedeyiz. Birincilik ödülü için davet edildiğimiz ve bu yıl Kayseri'de 9’uncusu gerçekleştirilen Yılın Yerel Yöneticileri Töreninde, kendi kategorisinde Türkiye birinciliği alan çevre, istihdam ve can dostu odaklı projemiz ile Keşan'ımızı bir kez daha gururlandırdık” dedi.

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.