Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

TÜ Fen Bilimleri Enstitüsünde devir teslim

Trakya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde görev değişimi yaşandı.

Haber Giriş Tarihi: 15.04.2024 11:21
Haber Güncellenme Tarihi: 15.04.2024 11:22
Kaynak: Haber Merkezi
TÜ Fen Bilimleri Enstitüsünde devir teslim

Trakya Üniversitesinde Prof. Dr. Özlem Çetin Erdoğan, Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü görevini Prof. Dr. Tolga Sakallı’ya devretti. Devir teslim töreni Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katılımıyla Rektörlükte gerçekleştirildi.

Prof. Dr. Tolga Sakallı, kendisini bu göreve layık gördüğü için Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na teşekkürlerini iletti. Prof. Dr. Tolga Sakallı, Prof. Dr. Özlem Çetin Erdoğan’ın müdürlük görevini büyük bir özveri ve gayretle yürüttüğünü belirterek emekleri için teşekkür etti ve teslim aldığı bayrağı daha ileriye taşımak için elinden geleni yapacağını ifade etti.

Fen Bilimleri Enstitüsü’nde herkesin görev bilinci ile çalışarak başarılı projelere imza attığını ifade eden Prof. Dr. Özlem Çetin Erdoğan ise tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Prof. Dr. Özlem Çetin Erdoğan’ın yaptığı çalışmalarla bayrağı ileri taşıdığını vurgulayan Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, “Değerli Özlem Hocamın burada gösterdiği başarısını Fen Fakültesi Dekanlığı görevinde de devam ettireceğine inancım tamdır. Fen Bilimleri Enstitüsüne katkılarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Prof. Dr. Tolga Sakallı Hocamın, bayrağı daha ileri taşıyarak Fen Bilimleri Enstitüsü’nün başarılı çalışmalarını devam ettireceğine yürekten inanıyorum” dedi.

Törene, Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Aydoğdu ve Fen Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Ömer Zaim de katıldı.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.