Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı

Havsa Atatürk Ortaokulu’nda TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarının açılışı gerçekleştirildi.

Haber Giriş Tarihi: 14.12.2023 15:45
Haber Güncellenme Tarihi: 14.12.2023 15:53
Kaynak: ERGİN SÖZER
TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarının geçekleştirilen açılışına Havsa Belediye Başkan V. İlhami Diner, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Cemal Turan ve Havsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan katıldı.

Açılışın ardından İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı, müdür yardımcısı Cemal Turan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan ilçedeki Şahika Erkurt Anadolu Lisesi ve Sokollu Mehmet Paşa İlkokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldiler.

www.batiekspres.com haber sitesine konuşan Havsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Fidan açıklamasında şunlara yer verdi:

“İlçemiz Atatürk Ortaokulu’nda düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı, öğrencilerimizin bilimsel meraklarını geliştirmelerine katkı sağlayacak nitelikte güzel bir etkinlik oldu. Bu anlamlı organizasyonun başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesinde emeği geçen tüm öğrencilere, öğretmenlere ve okul yönetimine teşekkür ederim.

İl Milli Eğitim Müdürümüz sayın Dr. Önder Arpacı ve İl Milli Eğitim Müdür yardımcımız sayın Cemal Turan ile birlikte fuar açılışının ardından ilçemizdeki Şahika Erkurt Anadolu Lisesi ve Sokollu Mehmet Paşa İlkokulu'nu ziyaret ettik. Bu ziyaretlerde öğrenci ve öğretmenlerimizle bir araya gelerek eğitim ortamlarını yakından inceleme fırsatı bulduk. İl Milli Eğitim Müdürümüz sayın Dr. Önder Arpacı ve müdür yardımcımız sayın Cemal Turan'a, katılımları ve destekleri için teşekkürlerimi sunarım.

Son olarak, bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür eder, öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi geleceğin bilim insanları olarak yetiştirmeye devam edeceğimiz umuduyla çalışmalarımıza devam edeceğimizi belirtmek isterim.”

ERGİN SÖZER

Kaynak: ERGİN SÖZER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.