Hava Durumu

UZMANINDAN MERDİVEN ALTI LAZER EPİLASYON UYARISI

Edirne’de lazer epilasyon Uzmanı Fahri Bekereci, vatandaşları merdiven altı lazer epilasyonu için uyararak “Başlarına ne geleceğini asla bilemezler, çok ciddi sonuçlar verebiliyor” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 31.10.2023 16:05
Haber Güncellenme Tarihi: 31.10.2023 16:05
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
UZMANINDAN MERDİVEN ALTI LAZER EPİLASYON UYARISI

Edirne’de hizmet veren lazer epilasyon uzmanı Fahri Bekereci, merdiven altı yapılan lazer epilasyonun çok ciddi sonuçlar verebildiğini, vatandaşların iyi araştırıp ona göre tercih etmesi gerektiğini söyledi. 20 yıldır birçok insanın lazerden kesin sonuç alıp, vedalaştığını belirten Bekereci, “İnsanlar nerede olursanız olun işinizi doğru yaptığınız sürece sizi buluyorlar” dedi.

“VATANDAŞLAR ARAŞTIRSINLAR”

Uzman Dr. Fahri Bekereci, vatandaşların vücutlarına işlem yaptıracağı yerleri iyi seçmelerini ve kullanılan cihazların araştırılması gerektiğini belirterek “Merdiven altı yerlere gitmesinler. Başlarına ne geleceğini asla bilemezler. Çok ciddi sonuçlar verebiliyor. Edirne’de şöyle bir şey var, işte benim arkadaşım, işte komşumun arkadaşı tarzında. Bir gidiyorlar arkadaşının arkadaşı ama araştırmak gerek. Lütfen herkes işini düzgün ve doğru yapsın. İnsanları kandırmadan. Bizim ilkemiz de bu zaten insanlar nerede olursanız olun siz işinizi doğru yaptığınız sürece sizi buluyorlar. Trakya’da 20 yıldır hizmet veriyoruz. Lüleburgaz, Keşan, Tekirdağ’da şubelerimiz mevcut.  20 yıldır biz o kadar çok insanla vedalaştık ki sayısını bilemiyorum. Bizim reklamımız müşterilerimiz” dedi.

“SÜRECİ DOĞRU BİLGİLERLE AKTARMAK GEREK”

Uzman Fahri Bekereci, vatandaşlara buz lazer sürecinin doğru bilgilerle aktarılması gerektiğine değinerek “Şu anda bizim kullandığımız cihazlar dünyanın neresine giderseniz gidin yaptırabileceğiniz en iyi cihazlar. Bunu çok iyi araştırırlarsa ondan sonrası kendiliğinden gelir. Müşteriyle iletişim çok önemli. Ne işlem yapacağınızı ve süreci doğru bilgilerle aktarmak gerek. İnsanlar nerede olursanız olun siz işinizi doğru yaptığınız sürece sizi buluyorlar. Bazı müşterilerimiz 1-2 seans geliyor bakıyor, sonuç alıyor, hemen diyor ki, Ayşe sen de gel, ablam da gelecek, abim de gelecek. Annesini alıp gelen var. Bizim bu arada 60-70 yaşlarında teyzelerimiz var gelip işlem gören” diye konuştu.

“ERKEK MÜŞTERİLERİMİZ VAR”

Fahri Bekereci, sanılanın aksine sadece kadın müşterilerinin değil erkek müşterilerinin de olduğunu söyleyerek şöyle konuştu: “Hem kadın hem erkek müşterilerimiz var. Sanılanın aksine sadece kadın müşterilerimiz yok, erkeklerin de ihtiyacı var. Erkek müşterilerimiz genelde genç kesim. Çoğu sporcu zaten bacak, kol, göğüs, sırt için başvuruyorlar bize. Kadın için nasıl ki temel ihtiyaç haline geldiysek erkekler için de artık öyle.”

“KULLANDIĞIMIZ CİHAZLAR HER MEVSİM HER CİLT TİPİNE UYGUN”

Kullandıkları cihazın her mevsime uygun olduğunu, leke ya da kalıcı izler gibi durumlarla karşılaşmadıklarını belirten Bekereci, “Cihazdan cihaza değişiyor. Çoğu yerde yazın uygulamazlar, yanık yapar. Bizim kullandığımız cihazlar her mevsim her cilt tipine uygun. Siyahilere bile işlem yapabiliyor. Afrika’da bile bu cihazlardan var. O yüzden lazeri kışın veya yazın yaptırın diye bir şey yok. Bizde 4 mevsim yapılabiliyor” dedi.

ERGİN SÖZER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.