Hava Durumu

YENİ YÖNETİMLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında görevi yeni devralan Edirne Merkez İlçe Başkanı Engin Makak ve yeni yönetimiyle bir araya geldi.

Haber Giriş Tarihi: 31.10.2023 11:03
Haber Güncellenme Tarihi: 31.10.2023 11:03
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
YENİ YÖNETİMLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti olarak Edirne’de görevlerinin çok büyük olduğunu ifade eden İba, “Edirne'mizi hak ettiği değere ulaştırmak için çalışmak, her gün bir öncekinden daha çok ve daha büyük bir azimle çalışmak bizim için bir vazifedir. Edirne’miz için hep birlikte yürümeye devam” şeklinde konuştu.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, haftalık olarak gerçekleştirdikleri olağan yönetim kurulu toplantısında görevi yeni devralan Edirne Merkez İlçe Başkanı Engin Makak ve yeni yönetimiyle buluştu.

Haftalık gündemin değerlendirildiği toplantıda yeni merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri teşkilat üyeleriyle tanıştı.

“ŞEHRİMİZE HİZMET ETMENİN ONURUNU HEP BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ”

Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanlığı’na atanan Engin Makak ile uyum içerisinde mahalle, esnaf ve hane ziyaretlerine ilk günden itibaren başladıklarını ve doludizgin aralıksız programları gerçekleştirdiklerin ifade eden Başkan İba, “Biz Edirne'mizde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde büyük bir aile olduk. Engin Başkanımız da bu ailenin bir parçası olarak bugün bizlerle merkez ilçemizin yeni yönetimini tanıştırdı. Biliyoruz ki bu tanışma, çok büyük adımların da habercisi olacak. Bu toplantımızdan sonra yarından itibaren; geleceğe daha güçlü adımlar atarak şehrimize hizmet etmenin onurunu hep birlikte yaşayacağız” dedi.

“EDİRNE'MİZİ HAK ETTİĞİ DEĞERE ULAŞTIRMAK BİZİM İÇİN BİR VAZİFEDİR”

AK Parti olarak Edirne’de görevlerinin çok büyük olduğunu ifade eden İba, “Edirne'mizi hak ettiği değere ulaştırmak için çalışmak, her gün bir öncekinden daha çok ve daha büyük bir azimle çalışmak bizim için bir vazifedir! Bu görevin bilinciyle gecemizi gündüzümüze katmaya, tek tek her bir hemşehrimize dokunmaya, her biriyle iletişimde olmaya devam edeceğiz. Unutmayın ki, birlikte başaramayacağımız hiçbir şey yok. Hep birlikte Edirne diyerek bir olmak, birlik olmak Edirne'yi daha güzel yarınlara taşıyacak olan en önemli araçtır. Edirne’miz için hep birlikte yürümeye devam” şeklinde konuştu.

İŞTE YENİ YÖNETİM KURULU

AK Parti Edirne Merkez İlçe yönetiminde ise şu işimler yer alıyor;  Engin Makak, Ahmet Akgün, Bülent Yıldırımlı, Levent Şakarer, Mustafa Taş, Olcay Şentürk, Kazım Deveci, Aziz Gül, Ömer Bahar, Hülya Çörekçi, Hayrullah Hüdaverdi, Gürkan Yalçınsoy, Serkan Akgül, Gürkan Saka, Mümine Esenkal, Abdulğafur Bulut, Müge Civan, Yeşim Sözütok Andıç, Ali İhsan Yavuz, Onur Selam, Tamer Göze, Fehime Eker, Onur Uskan, Fatih Coşkun, Cem Cartoğlu, Aykut Uymur, Habibe Avcu, Zuhal Biçer, Gürcan Banya, Pınar Bodur, Talha Mehmet Özdemir, Ahmet Ahmetoğlu, Gürsel Dertli, Cemil Göçmen, Eray Çınar, Erkan Tuna, Erol Ayar, Aykut Mizarlar, Özkan Çınar, Gökçe Çarpçır, Cafer Duran, Seçkin Yenilmez, Gökalp Süzan, Gökhan İşi ve İsah Yıldırım.

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.