Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yüceer, Şarköy'de incelemelerde bulundu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ’nin Şarköy ilçesinde başlattığı yatırımları yerinde inceledi, yetkililerden ve teknik personelden projelerin son durumu ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Haber Giriş Tarihi: 01.05.2024 13:46
Haber Güncellenme Tarihi: 01.05.2024 13:47
Kaynak: Haber Merkezi
Yüceer, Şarköy'de incelemelerde bulundu

Şarköy temaslarında Kreş projesinin yanı sıra, Yeni İtfaiye İstasyonu, Dr. Cemal Özkan Caddesi Yağmur Suyu Hattı İnşaatı, Cumhuriyet Meydanı Düzenlemesi, Sahil Sevgi Yolu ve Eriklice Mahallesi Kanalizasyon İnşaatı çalışmalarını titizlikle inceleyen ve çalışmaların son durumu ile ilgili yetkililerden bilgi alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, incelemeleri sırasında vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek fikir alışverişinde bulundu.

Tekirdağ’da ‘Candan Belediyecilik’ döneminin başladığını vurgulayan, il genelinde 11 ilçede proje ve yatırımları hızlandırdıklarını dile getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, “Yeni dönemde hizmet ve yatırım kapasitemizi arttırıyoruz. İlçelerimizdeki yatırım ve çalışmaları yakından takip ediyoruz. Bu süreçte bir yandan yeni dönem projelerin planlamasını yaparken diğer taraftan da önceki dönemde yapılmış olan tesis ve yatırımların işlerliğini artırmak, devam eden projelerin de yapım çalışmalarını hızlandırmak için gerekli adımları atıyoruz. Bugün Şarköy ilçemizde incelemelerde bulunduk. Tesislerimizi gezdik, inceledik, çalışmaların hızlandırılması için gerekli talimatları verdik.

Yaşamın her alanında her evresinde tüm hemşerilerimiz Candan Başkanlarını yanında görecekler demiştik, bunun gereğini de yapıyoruz. Sahadayız. Aktif olarak çalışıyoruz. Herkesin, her kesimin ihtiyaçlarına duyarlı bir belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğiz. Tekirdağ’a layık olacağız. Mutlu, üreten, ürettiğinden kazanan, hak ettiğini alan bir Tekirdağ inşa etmek için planlamalarımızı yapıyoruz. Tekirdağ’da Candan Belediyeciliği hayata geçirirken Tekirdağ gibi Candan olacağız. Bu yolda umudumuz, sevgimiz ve Tekirdağ aşkımız her zaman bizlere rehber olacak. Bugün Şarköy’deyiz. Yarın bir başka ilçemizde yatırımlarımızı incelerken vatandaşlarımızla da bir araya geleceğiz. Durmak yok çalışmaya devam” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer’e Şarköy temaslarında Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var ve TESKİ Genel Müdürü Turhan Toprak da eşlik etti.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.