Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yurtsever, Geçmiş Dönem AK Parti Havsa ilçe Başkanları’nı Ziyaret Etti

ilçemiz esnaflarından Orhan Tahsin Yurtsever AK Parti Havsa ilçe Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladıktan sonra geçtiğimiz günlerde eski dönem AK Parti ilçe Başkanlarını ziyaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 01.10.2019 09:57
Haber Güncellenme Tarihi: 01.10.2019 09:57
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
Yurtsever, Geçmiş Dönem AK Parti Havsa ilçe Başkanları’nı Ziyaret Etti

Nilay YILMAZ

    ilçemiz esnaflarından Orhan Tahsin Yurtsever AK Parti Havsa ilçe Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladıktan sonra ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz günlerde ilk olarak AK Parti Kurucu ilçe Başkanı Naci Arda'yı ziyaret etti. 
    Yurtsever daha sonra geçmiş dönem AK Parti Havsa ilçe Başkanı yeni dönem Belediye Meclis Üyesi Feridun Can'ı ve Kurucu yönetim kurulu üyelerinden 10 yıl ilçe başkanlığı yapan Adnan Aladağ'ı ziyaret etti.
    AK Parti Havsa ilçe Başkanı Adayı Orhan Tahsin Yurtsever ziyaretleri kapsamında geçmiş dönem AK Parti Havsa ilçe Başkanı,  yeni dönem ilçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan’ı makamında ziyaret etti.
    Yurtsever gazetemize yaptığı açıklamada; “Geçmiş dönem AK Parti Havsa ilçe Başkanlarımız ve kurucu başkanlarımızı ziyaret ederek bir araya geldik. 
    Kendileriyle adaylık sürecimi görüşüp tecrübelerinden istifade ettiğimiz hoş bir sohbet gerçekleştirdik. 
    istişarelerde bulunarak yaptığımız yol gösterici sohbet ve gösterdikleri samimiyet için kendilerine teşekkür ediyorum. “dedi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.