Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Zafer Bayramı’mız Kutlu Olsun

Türk Milleti'nin verdiği onur ve büyük bir mücadele neticesinde, zaferle sonuçlanan, 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz.

Haber Giriş Tarihi: 30.08.2019 08:57
Haber Güncellenme Tarihi: 30.08.2019 08:57
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
 Zafer Bayramı’mız Kutlu Olsun

Nilay YILMAZ

    BatıEkspres Gazetesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. Yıldönümünü yaşadığımız bu anlamlı günde başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu güzel topraklar üzerinde özgür ve bağımsız yaşamamızı sağlayan silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi,Rahmet ve minnetle anıyor,okuyucularımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımızla kutluyoruz.
    30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları, ilçemizde 30 Ağustos 2019 Cuma günü (bugün) saat 09.00'da Atatürk Anıtı önünde toplanılarak başlayacak ve saat 09.30'da Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasına mütakiben Saygı Duruşunda bulunulacak ve ardından istiklal Marşımız okunup Bayrağımız göndere çekilecektir. Sonrasında günün anlam ve önemini belirten konuşmayı J. Asb. Üçvş. izzet Arslan yapacak ve Havsa Atatürk Ortaokulu öğrencisi Gökçen Akman şiir okuyacaktır.
     Ardından Kaymakamlık makamında tebrikatın kabul edilmesi ile devam edecek olan program Sokollu Camii'nde ve Şehit Mezarlığında Şehitlerimizi ziyaret edip, ilçe Müftülüğünce duaların okunması ile son bulacaktır.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.