Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

“TÜRKİYE YÜZYILI YOLUNDA ÇALIŞIYORUZ”

AK Parti İl Başkanı Belgin İba, Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri için “Türkiye yüzyılı yolunda çalışmaya devem ediyoruz” dedi

Haber Giriş Tarihi: 26.05.2023 12:55
Haber Güncellenme Tarihi: 26.05.2023 12:55
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
“TÜRKİYE YÜZYILI YOLUNDA ÇALIŞIYORUZ”

AK Parti İl Başkanı Belgin İba, seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarına hız verdi. Seçime sayılı günler kala temposunu daha da hızlandıran İba, çeşitli ziyaretlerde bulundu.

İba, Memur-Sen’e gerçekleştirdiği ziyarette, “Türkiye Yüzyılı yolunda Sivil Toplum Kuruluşu ziyaretlerimize devam ediyoruz. Memur-Sen ve Eğitim Bir Sen Edirne İl Başkanımız Erdinç Dalgıç ve hizmet kolu başkanlarımızla bir araya geldik. Büyük Türkiye Zaferi’ne doğru emin adımlarla yürüyoruz” dedi.

Daha sonra, Türk Sağlık Sen Şube Başkanı, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Alim Kanpolat'ı ziyaret eden İba, sendikaya bağlı temsilcilerle keyifli ve verimli bir toplantı gerçekleştirerek, Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan için oy istedi.

İba, HAK-İş Edirne İl Başkanı ve Öz Sağlık-İş Edirne Şube Başkanı Emre Promet ve Yönetimi Kurulu Üyelerini de ziyaret ederek keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Ziyarette, verdikleri her sözü tuttuklarını belirten İba, “Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde verdiğimiz her sözü tuttuk. Türkiye Yüzyılı'nda da işçilerimizin yanınızda olacağımızı vurguladık ve ve onların haklarını korumak için kararlılığımızı ilettik” dedi.

Ziyaretlerine Trakya Birlik’te son veren İba, “Trakya Birlik Çalışanları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sn. Önder Yücel ve yönetimiyle buluştuk.

Ardından Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Şafak Kırbiç ve yönetimine ziyarette bulunduk.

"Büyük TÜRKİYE Zaferi" için 28 Mayıs'ta tüm STK'larımızla sandık başında olacağız” şeklinde konuştu.

TUNÇ ÜÇER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.