Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Akın’dan Edirne Ziraat Odası’na yeni bina sözü

CHP Edirne Belediye Başkan adayı Filiz Gencan Akın, Edirne Ziraat Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette Oda Başkanı Hüseyin Arabacı, Belediye Meclisi’nin onayladığı odanın yeni hizmet binası projesini sordu. Akın da göreve geldikten sonra Edirne Ziraat Odası’na yeni bir hizmet binası yapılacağı sözünü verdi.

Haber Giriş Tarihi: 20.03.2024 15:10
Haber Güncellenme Tarihi: 20.03.2024 15:11
Kaynak: UĞUR AKAGÜNDÜZ
Akın’dan Edirne Ziraat Odası’na yeni bina sözü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Belediye Başkan adayı Av. Filiz Gencan Akın, Edirne Ziraat Odası Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Akın’a ziyareti sırasında CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı ile bazı Edirne Belediye Meclisi Üyeliği adayları da eşlik etti. Edirne Ziraat Odası Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Arabacı, Akın’a ziyareti için teşekkür edereken başarılar diledi. Akın da misafirperverliği nedeniyle Arabacı ve meclis üyelerine teşekkür etti.

MECLİSİN ONAYLADIĞI YENİ HİZMET BİNASINI SORDU

Arabacı, ziyarette Edirne Belediyesi tarafından daha önce Meclis Toplantısı’nda onaylanan Edirne Ziraat Odası Başkanlığı’nın yeni hizmet binasının yapımı işini hatırlattı. Edirne’nin tarım kenti olduğunu, yeni ve mevcut binadan daha büyük bir yerde çiftçilere hizmet vermek istediklerini belirten Arabacı, Akın’a onaylanan yeni hizmet binası projesini sordu.

AKIN YENİ HİZMET BİNASI İÇİN SÖZ VERDİ

Akın da 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nin ardından Edirne Ziraat Odası ile birçok proje gerçekleştirmek istediklerini belirterek, Edirne Belediye Meclisi tarafından onaylanan yeni hizmet binası projesinin de bunlardan biri olduğunu ve göreve gelmelerinden itibaren projeyi hayata geçireceklerinin sözünü verdi. Arabacı ve meclis üyeleri, Akın’a yeni hizmet binası sözü için teşekkür etti. Ziyaret, günün anlamı için fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

UĞUR AKAGÜNDÜZ

Kaynak: UĞUR AKAGÜNDÜZ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.