Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Becan’dan asker selamlı veda

Uzunköprü önceki dönem Belediye Başkanı Özlem Becan, asker selamlı veda mesajı paylaştı.

Haber Giriş Tarihi: 04.04.2024 18:20
Haber Güncellenme Tarihi: 04.04.2024 18:23
Kaynak: Haber Merkezi
Becan’dan asker selamlı veda

Edirne’nin Uzunköprü önceki dönem Belediye Başkanı Özlem Becan, sosyal medyadan yaptığı asker selamlı mesajında Uzunköprü halkına teşekkür ederek, görevine veda etti.

Becan, Uzunköprü halkının 5 yıl boyunca göreve layık gördüğü ve Uzunköprü'nün ilk kadın belediye başkanı olarak onurlandırdığını söyledi.

“365 GÜN, 24 SAAT ÇALIŞTIM”

Becan, mesajının devamında şu sözlere yer verdi; “Demokrasi, en sade tanımıyla halkın kendi kendini yönetmesidir. Halk kendisini temsil etmeye layık gördüğü kişiyi siyasi fikirleri ve görüşleri doğrultusunda seçer. Uzunköprü halkı, beni 5 yıl boyunca bu göreve layık gördü ve Uzunköprü'nün ilk kadın belediye başkanı olarak onurlandırdı. Bu sorumlulukla 365 gün, 24 saat çalıştım. Çok çalıştım. Çok çalıştık. ‘Belediyenin borcu var’ deyip kenara çekilebilirdim, ben yoktan var etmeyi seçtim. ‘2 yıl korona ile uğraştık’ deyip bahane üretebilirdim, ben çözüm ve iş üretmeyi seçtim. Onlarca fiziki proje üretmenin yanında birçok sosyal yaraya da parmak bastık, herkese destek olmaya çalıştık. Uzunköprü halkının iradesi sandıkta tecelli etmiştir. Demokrasiye sahip çıkan, büyük ailem dediğim kıymetli Uzunköprülülere sonsuz saygılarımı ve yürekten sevgilerimi sunuyorum, teşekkür ediyorum. En büyük teşekkür de, günlerce bazen haftalarca göremediğim fedakâr evlatlarıma, sonsuz desteği için değerli eşime, anneme, babama, kardeşime, eşimin ailesine aslında tüm aileme ve zaman içinde ailem olanlara. Gece gündüz demeden çalışan büyük Cumhuriyet Halk Partisi örgütüne, yoldaşlarıma. Her veda, bir merhaba. Eyvallah.”

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.