Hava Durumu

CEP DOSTU KIRAATHANE AÇILDI

Edirne’de 100’üncü Yıl Cafe - Kıraathane açılışı siyasi parti temsilcileri ile birlikte gerçekleştirildi. Yeni açılan Cafe – kıraathanede fiyatların ekonomik olacağı belirtildi.

Haber Giriş Tarihi: 04.11.2023 17:28
Haber Güncellenme Tarihi: 04.11.2023 17:28
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
CEP DOSTU KIRAATHANE AÇILDI

Edirne Karaağaç Mahallesi’nde 100’üncü Yıl Cafe - Kıraathane açılışı gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen açılışa AK Parti İl Başkanı Belgin İba, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Emre Tokluoğlu, parti temsilcileri, işletme ortakları Oğuz Uz, Ömer Korkan ve vatandaşlar katıldı.

“HERKESE HİTAP ETMEK İSTİYORUZ”

Açtıkları işletme ile herkese hitap etmek istediklerine değinen işletme ortaklarından Oğuz Uz “Ömer Korkan ile birlikte yeni bir işletme açmaya karar verdik. Amacımız ilk başta halka hizmet etmek. Karaağaç’ın mahallelerinde çaylar 17-20 TL arası, kahveler 40 TL olmuş. Biz daha çok hizmet amaçlı açtık bu işletmeyi. Çayımızı 5 TL’den, kahvemizi 20 TL’den satacağız. Herkese hitap etmek istiyoruz. En başta öğrencilerimiz olmak üzere. Herkesi de bekliyoruz” dedi.

“UYGUN BİR DÜKKAN KAZANDIRMAK İSTEDİM”

Uzun zamandır Karaağaç Mahallesi’ne uygun fiyatlı bir dükkân açmak istediğine değinen Ömer Korkan “Kendi doğduğum büyüdüğüm kahveyi tekrardan 100’üncü yılda açmaya karar verdim. 2012’den beri burada esnaflığımı konuşturarak eksiklikleri ve artıları takip ettim. Böyle bir işletme açmayı düşündüm ve açmak nasip oldu. Ekonomik şartlar ne kadar zor olsa da insanlara uygun bir dükkân kazandırmak istedim. Buradan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba’ya ve MHP İl Başkanı Emre Toklu oğluna teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

MERT ERİŞKİN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.