Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Çocuklar Nasrettin Hoca’yla buluştu

Edirne İl Müftülüğü tarafından düzenlenen program kapsamında çocuklar Nasreddin Hoca ile buluştu.

Haber Giriş Tarihi: 03.12.2023 12:14
Haber Güncellenme Tarihi: 03.12.2023 12:15
Kaynak: Haber Merkezi
Çocuklar Nasrettin Hoca’yla buluştu

Edirne İl Müftülüğü tarafından düzenlenen cami çocuk buluşmaları kapsamında dün Mevlânâ Camii'nde çocuklar Nasreddin Hoca'yla buluştu.

Nasreddin Hoca'yla her biri birbirinden eğlenceli oyun ve gösterilere sahne olan buluşmaya aileler ve çocuklar yoğun bir ilgi gösterdi. Programın sonunda çocuklara çeşitli hediyeler verildi.

Programla ilgili konuşan İl Müftüsü Hasan Başoğlu; "Diyanet İşleri Başkanlığı'mızca desteklenen Nasreddin Hoca Edirne'de programını hazırlayan ve çocuklarımızın camide hem eğlenip, hem de öğrenmelerini sağlayan Nasreddin Hoca ekibine teşekkür ediyorum. Bugün Mevlana Camii'mizde gerçekleşen, yarın da Lala Şahin Paşa Camii'mizde gerçekleşecek olan programlar, çocuklarımızı hem eğlendiriyor, hem de öğretiyor. Çocuklarımız camilerimize aileleriyle gelerek caminin güzel atmosferinden istifade ediyorlar. Ben onların camide yaşadıkları bu güzel anıların akıllarında hep taze kalacağını düşünüyorum. Bu vesileyle; programa katılan yavrularımızı, cami ve Kuran Kursu görevlilerimizi tebrik ediyor, bugünkü programa katılamayanları yarın, yani Pazar Günü Lala Şahin Paşa Camii'nde, saat 13.00’te düzenlenecek programa davet ediyorum" dedi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.