Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Edirne Valiliği; “İşletme ile ilgili adli işlem başlatılmıştır”

Edirne Valiliği, hijyen ve sağlık koşullarına uymadığı tespit edilerek mühürlenen kahve işletmesi ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, işletme ile ilgili adli işlem başlatıldığı belirtildi.

Haber Giriş Tarihi: 13.02.2024 16:17
Haber Güncellenme Tarihi: 13.02.2024 16:21
Kaynak: Haber Merkezi
Edirne Valiliği; “İşletme ile ilgili adli işlem başlatılmıştır”

Edirne Valiliği, kentteki bir alışveriş merkezinde kahve satışı yapan, hijyen ve sağlık koşullarına uyulmadığına dair sosyal medyada yer alan görüntülerin ardından belediye ekipleri tarafından mühürlenen işletme ile ilgili açıklama yaptı.

Edirne Valiliği’nden yapılan açıklamada, işletme ile ilgili adli işlem başlatıldığı belirtilirken; “Sosyal medya üzerinden paylaşılan ve görüntüler arasında halk sağlığını tehlikeye düşürdüğü belirlenen işletme ile ilgili adli işlem başlatılmıştır. Edirne Belediyesi tarafından işletmenin sağlık koşullarına uymadığı ve iş yeri çalışma ruhsatı olmadığı tespit edilerek mühürlenmiştir. İlgili kurumlarımız tarafından ise işletme ile ilgili tüm kontroller gerçekleştirilerek gerekli işlemler yapılmıştır. Edirne’miz turizm şehri olup bu manada şehrimizin değerlerini korumak için tüm denetimlerimizi aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz” sözlerine yer verildi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.