Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

“Edirne’yi birlikte geleceğe taşıyacağız”

Cumhur İttifakının Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba gezi ve seçim çalışmalarını sürdürüyor. İba, Edirne’yi vatandaşlarla birlikte geleceğe taşıyacaklarını söyledi.

Haber Giriş Tarihi: 12.02.2024 11:55
Haber Güncellenme Tarihi: 12.02.2024 11:57
Kaynak: Haber Merkezi
“Edirne’yi birlikte geleceğe taşıyacağız”

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, gece gündüz demeden hane ziyaretlerini sürdürüyor.

Yıldırım Hacı Sarraf Mahallesi Kadın Kolları Mahalle Başkanı Fatma Üğdüler’in vefat eden annesi için taziye ziyaretinde bulunan İba, “Merhumeye ve tüm ölmüşlerimize dualarımızı gönderdik; Rabbim ailesine sabırlar ihsan eylesin.” dedi.

Ardından Umurbey Mahallesinde Kumsal ve Efe çiftinin nişan merasimine katılan İba, çiftin ailesine hayırlı olmasını dileyerek bir ömür boyu mutluluklar temennisinde bulundu.

Daha sonra Kocasinan Mahallesi Nazmiye ve Sulhi Kılıç çiftinin evine misafir olan İba, güzel sohbetleri ve Edirne için paylaştıkları dilek ve önerileri için çifte teşekkür etti.

“EDİRNE’MİZ İÇİN BÜYÜK İŞLER BAŞARACAĞIZ”

Fatih Mahallesi Fatma Ocan Hanım ve eşi Mehmet Ocan’ın hanesine konuk olan İba, “Bizlere evlerinin, yüreklerinin kapılarını açan hemşehrilerimizin verdiği destek ve güç ile, Edirne’miz için çok ve büyük işler başaracağız. Birlikte başaracak, Edirne’yi birlikte geleceğe taşıyacağız” dedi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.