Hava Durumu

ETSO üyelerine indirim anlaşmaları

ETSO üyelerine indirim konusunda iki önemli kuruluşla protokol imzaladı.

Haber Giriş Tarihi: 20.11.2023 15:15
Haber Güncellenme Tarihi: 20.11.2023 15:15
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
ETSO üyelerine indirim anlaşmaları

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile Özel Edirne Ziya Can Korkut Bilim Kalesi Özel Öğretim Kurumu arasındaki indirim protokolü ETSO Yönetim Kurulu Başkanı H. Sezai Irmak ve Ziya Can Korkut tarafından imzalandı.

ETSO ve Özel Edirne Ziya Can Korkut Bilim Kalesi Özel Öğretim Kurumu arasında yapılan protokol anlaşması ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin kardeşlerine ve çocuklarına  Özel Edirne Ziya Can Korkut Bilim Kalesi Özel Öğretim Kurumu’na kayıt olurken yüzde 25 indirim uygulanacak.

Eğitim ve öğretim ücretini kapsayan bu indirim protokolü, 2023-2024 eğitim öğretim yılı için geçerli olacak ve indirimden yararlanmak isteyen ETSO üyeleri, üye olduklarını belirtir herhangi bir belgeyle kuruma başvurup işlem yapabilecekler.

“HER ALANDA AVANTAJ SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası aynı gün içinde bir işbirliği anlaşmasına daha imza attı.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Irmak ve Göncü Group Genel Müdürü Gökay Akıncı tarafından Göncü Otelcilik Taş. İnş. Tic. San. Ltd. Şti. arasındaki indirim protokolü ETSO binasında imzalandı.

ETSO üyeleri bu protokol sayesinde Taşhan Hotel, Blackmoon Villa & Hotel, Concept Royal Hotel ve The Rest Port Hotel tesislerinde gerçekleştirecekleri konaklamalarında yıl boyunca kahvaltı ve KDV dâhil fiyat üzerinden yüzde 10 indirimden faydalanabilecekler.

İş birliklerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Irmak, “Bugün imzaladığımız iki farklı indirim protokolü tüm üyelerimize hayırlı olsun. Kurumlar arası iş birliğini sağlamak ve üyelerimizi her alanda mutlu etmek Odamız için çok önemli. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize her alanda avantaj sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.