Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Gaytancıoğlu’ndan başkan adaylarına başarı dileği

Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu, Edirne CHP Parti meclisi tarafından bazı ilçe ve beldelerde belediye başkan adaylarının belli olmasının ardından açıklanan adaylara başarı dileğinde bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 15.12.2023 14:58
Haber Güncellenme Tarihi: 15.12.2023 15:02
Kaynak: ERGİN SÖZER
Gaytancıoğlu’ndan başkan adaylarına başarı dileği

www.batiekspres.com haber sitesine konuşan CHP'nin önceki dönem Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu açıklamasında şunlara yer verdi:

“Parti Meclisi tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda, Edirne’de bazı ilçe ve beldelerimizdeki belediye başkan adaylarımız belirlenmiştir. Bu kapsamda, açıklanan tüm belediye başkan adaylarımıza en içten dileklerimle başarılar diliyorum. Umarım bu adaylarımız, ilçe ve beldelerindeki vatandaşlarımızın güvenini kazanarak, yerel yönetimde gerçekleştirecekleri projelerle halkımıza hizmet etme fırsatı bulurlar. Yürüyecekleri yolda kendilerine kolaylıklar ve başarılar dilerim. Partimiz, bu seçim sürecinde adaylarımızla birlikte milletimize daha iyi hizmet etme amacını taşımaktadır. Bu vesileyle, Cumhuriyet Halk Partimizin tüm adaylarına seçim sürecinde başarılar diler, yollarının açık olmasını temenni ederim.”

ERGİN SÖZER

Kaynak: ERGİN SÖZER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.