Hava Durumu

HAVSA CHP KÖY ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Havsa İlçe Başkanlığı, Havsa ilçesine bağlı Çukurköy, Bakışlar, Kulubalık ve Tahal köylerini ziyaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 30.10.2023 15:58
Haber Güncellenme Tarihi: 30.10.2023 15:58
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
HAVSA CHP KÖY ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Edirne’nin Havsa ilçesine bağlı Çukurköy, Bakışlar, Kulubalık ve Tahal köylerinde vatandaşlarla bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Havsa İlçe Başkanı Memduh Doğramacıoğlu, İl Genel Meclis üyesi Serdar Çığla ve önceki dönem CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden ile birlikte köy halkı ve muhtarlar ile fikir alışverişinde bulundular ve köy halkının talep ve şikayetlerini dinlediler.

Doğramacıoğlu ziyaretlerde köylerde çiftçilik yapan vatandaşların şikayetlerini dinledi ve görüş alışverişinde bulundu. Vatandaşlarda ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Ziyaretler sonrası www.batiekspres.com haber sitesine açıklamalarda bulunan CHP Havsa İlçe Başkanı Memduh Doğramacıoğlu sözlerinde şunlara yer verdi:

“Çukurköy, Bakışlar, Kulubalık ve Tahal köylerimizi ziyaret ederek, vatandaşlarımızın taleplerini ve sıkıntılarını dinledik. Köylerimizdeki tarım ve çiftçilik faaliyetleri ülkemizin temel ekonomik kaynaklarından biridir. Ancak son zamanlarda artan maliyetler, çiftçilerimizin kar elde etme konusunda yaşadığı büyük zorluklara işaret etmektedir.

Girdi maliyetlerinin sürekli yükselmesi, gübre, tohum, yakıt gibi temel ürünlerin fiyatlarının kontrolsüz bir şekilde artması, çiftçilerimizi ekonomik olarak sıkıntıya sokmaktadır. Çiftçilerimizin emeği, tarım topraklarına verdiği özveri takdir edilmeli ve desteklenmelidir.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak, çiftçilerimizin yaşadığı bu zorlukların farkındayız ve bu sorunları çözmek için elimizden geleni yapmaya hazırız. Tarım sektörünün sürdürülebilirliğini ve çiftçilerimizin refahını artırmak için politikalar geliştirmeye, çözüm önerileri sunmaya devam edeceğiz. Köylerimizin daha iyi bir geleceğe sahip olmaları için çaba göstermeye devam edeceğiz. Köy ziyaretlerimize de hız kesmeden devam edip vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemeye ve duyurmaya devam edeceğiz.”

ERGİN SÖZER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.