Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Havsa MYO’da mazeret sınavları yapılacak

Trakya Üniversitesi Havsa MYO Müdürü Prof. Dr. Mustafa Tan, ara sınavlara katılamayan öğrenciler için mazeret sınavı yapılacağını açıkladı.

Haber Giriş Tarihi: 28.04.2024 14:50
Haber Güncellenme Tarihi: 28.04.2024 14:53
Kaynak: ERGİN SÖZER
Havsa MYO’da mazeret sınavları yapılacak

Trakya Üniversitesi Havsa Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Prof. Dr. Mustafa Tan, 2023-2024 Bahar Yarıyılı'nda ara sınavlara katılamayan öğrenciler için mazeret sınavı düzenleneceğini açıkladı.

Mazereti dolayısıyla ara sınavlara katılamayan öğrenciler için düzenlenecek mazeret sınavlarının tarihleri 13-17 Mayıs 2024 olarak belirlendi. Tan, sınavların ilgili dersin ilk saatinde gerçekleştirileceğini ifade etti.

‘www.batiekspres.com’ haber sitesine konuşan Tan, mazeret sınavlarının öğrencilerin eğitim süreçlerini aksatmadan devam ettirebilmeleri için önemli bir fırsat olduğunu belirtti. Tan, öğrencilerin mazeretleri doğrultusunda adil bir şekilde değerlendirileceklerini vurgulayarak; “Öğrencilerimizin hak ettikleri değeri görmeleri ve başarılarına adil bir şekilde ulaşmaları bizim önceliğimizdir. Bu mazeret sınavları ile öğrencilerimizin akademik performanslarını değerlendirme şansı bulacaklarına inanıyorum” şeklinde konuştu. Tan, öğrencilere mazeret sınavlarına hazırlıklı olmaları ve başarıları için ellerinden geleni yapmaları çağrısında bulundu.

ERGİN SÖZER

Kaynak: ERGİN SÖZER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.