Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Kandemir resmen açıkladı

AK Parti'de daha önce kamuoyuna sızan Edirne ilçe ve belde adayları bu kez AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir tarafından resmen açıklandı.

Haber Giriş Tarihi: 08.02.2024 14:04
Haber Güncellenme Tarihi: 08.02.2024 14:55
Kaynak: MERT ERİŞKİN
Kandemir resmen açıkladı

AK Parti Edirne İl Teşkilatı tarafından ilçe ve belde belediye başkan adaylarının tanıtımı toplantısında AK Parti’nin adayları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir tarafından resmen açıklandı.

“SANDIKLARI PATLATACAĞIZ”

AK Parti Edirne İl Teşkilatı tarafında bir restoranda gerçekleştirilen İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, “31 Mart'ta sandıkları patlatacağız” diyerek ilçe ve belde adaylarını açıkladı.

İŞTE O İSİMLER

Enez – Abdullah Bostancı, Havsa – Aydın Balkan, İpsala – Mehmet Kerman, Keşan – Mustafa Helvacıoğlu, Lalapaşa – İsmail Arslan, Meriç – Yunus Atay, Uzunköprü – Mustafa Ravalı, İpsala Esetçe – Cemal Deniz, İpsala Yenikarpuzlu – Ufuk Atalay, Keşan Beğendik – Ferat Gülver, Keşan Yenimuhacir – Mustafa Türker, Meriç Küplü – Ahmet Dalga, Meriç Subaşı – Göksel Tüfekçi, Uzunköprü Kırcasalih – Samet Ertaş.

MERT ERİŞKİN

Kaynak: MERT ERİŞKİN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.