Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Karateci Ersin Ferhat Turan’dan Bir Başarı Daha

ilçemiz Kuzucu Köyünden Ahmet Engin'in torunu Ersin Ferhat Turan Sakarya ili Serdivan ilçesinde yapılan iller arası Karate Lig Şampiyonası müsabakasında ilçemize 2'lik madalyası ile döndü.

Haber Giriş Tarihi: 03.05.2019 08:44
Haber Güncellenme Tarihi: 03.05.2019 08:44
Kaynak: Haber Merkezi
https://batiekspres.com/
Karateci Ersin Ferhat Turan’dan Bir Başarı Daha

Sertkan YILMAZ

    Gençlik ve Spor Bakanlığı Karate Federasyonu tarafından düzenlenen iller arası Karate Lig Şampiyonasının Pool Sistem 3.Etabı ve son Final Etabı yapılmıştır.  Karateci Ersin Ferhat Turan tüm Pool Sistem Yarışmaları sonucunda 2.'lik Kupasını almaya hak kazandı.
    27 Nisan 2019 Cumartesi günü Gençlik ve Spor Bakanlığı Karate Federasyonu tarafından Sakarya ili Serdivan ilçesi iller arası Karate Ligi Şampiyonası müsabakası Lüleburgaz Şamiloğlu Spor Kulübü bünyesinde ilçemiz Kuzucu Köyünden Ahmet Engin'in torunu 2002 doğumlu Ersin Ferhat Turan 68 Kg' da 2'nci olarak ilçemize başarı ile döndü.
    ilk dört dereceyi kazananlara sırasıyla kupa verilmiştir.5. ve 6. Olanlar ise madalya ile ödüllendirilmiştir. 
    Pool Sistem, Herkes birbirleri ile müsabaka yapar, eleme ol-maz. Yarışma neticesinde en çok puan alanlar sırasıyla 1 inci, 2 inci ve 3 üncü olurlar. Sakarya'da yapılan 3 Etap 29 Eylül 2018 – 27 Ekim 2018 – 01 Aralık 2018 tarihlerinde ki yarışmalarda derece yapan spor-culardan en iyi 6 yarışmacı Pool sisteme alınmıştır.  
    BatıEkspres gazetesi olarak genç sporcumuz Ersin Ferhat Turan'ı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.