Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Kerman projelerini tanıttı

AK Parti İpsala Belediye Başkan adayı ve önceki dönem Belediye Başkanı Mehmet Kerman, projelerini seçmenlerle paylaştı. Kerman daha sonra Saraçilyas Mahallesi’nde bulunan seçim ofisini açtı.

Haber Giriş Tarihi: 01.03.2024 17:56
Haber Güncellenme Tarihi: 01.03.2024 18:00
Kaynak: Haber Merkezi
Kerman projelerini tanıttı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İpsala Belediye Başkan adayı ve önceki dönem Belediye Başkanı Mehmet Kerman, projelerini İpsala Belediye Düğün Salonu’nda seçmenlerle paylaştı.

Proje tanıtım programına AK Parti Tekirdağ önceki dönem Milletvekili Mustafa Yel, AK Parti Edirne İl Başkan Vekili Aydoğan Akıncı, Enez Belediye Başkan adayı Abdullah Bostancı, Sultangazi eski Belediye Başkanı Cahit Altunay ile çok sayıda davetli katıldı.

“İPSALA’YI HİZMET BELEDİYECİLİĞİ İLE BULUŞTURACAĞIZ”

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programın İlk konuşmasını AK Parti İpsala İlçe Başkanı Mahmut Tekin yaptı. Tekin, 2014-2019 dönemlerinde yapılan hizmetlere dikkat çekerek, “İpsala’yı hizmet belediyeciliği ile mutlaka buluşturacağız” dedi.

“ÇALIŞKANLIĞINI BİLİYORUM”

AK Parti İl Başkanı Aydoğan Akıncı’nın konuşmasından sonra kürsüye gelen AK Parti Tekirdağ önceki dönem Milletvekili Mustafa Yel, İpsala’da Kaymakamlık görevi yaptığını ve İpsala’yı yakından tanıdığını belirterek; “Mehmet Kerman başkanın çalışkanlığını biliyorum. Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. İpsala’ya mührünü vurmaya devam edecektir” ifadelerine yer verdi.

“İPSALAYA HİZMET ETMEK İSTİYORUZ”

Yel’in konuşmasının ardından alkışlar ve sloganlar eşliğinde kürsüye gelen AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Kerman, projelerini slayt sunumu eşliğinde gerçekleştirdi. 2014-2019 yıllarında İpsala’ya birçok hizmeti getirdiklerini ifade eden Kerman; “Ankara’dan aldığımız güçle İpsala’ya hizmet etmek istiyoruz. Sizlerin desteğine ve Allah’ın yardımına inanıyoruz. İpsala’nın kaderini hep beraber yeneceğiz” diye konuştu

SEÇİM OFİSİ AÇILDI

Aday ve proje tanıtımından sonra Saraçilyas Mahallesi’nde bulunan seçim ofisine geçen AK Partililer kurdele keserek seçim ofisini hizmete açtı.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.