Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Keşan Belediyesi’nin mahalle iftarları sona erdi

Keşan Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ve binlerce vatandaşın buluştuğu mahalle iftarları, 24 Mart 2024 Pazar günü Yukarı Zaferiye Mahallesi’nde düzenlenen iftarla sona erdi.

Haber Giriş Tarihi: 25.03.2024 14:47
Haber Güncellenme Tarihi: 25.03.2024 14:51
Kaynak: Haber Merkezi
Keşan Belediyesi’nin mahalle iftarları sona erdi

Keşan Belediyesi’nin düzenlediği son iftara; AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, MHP İlçe Başkanı Adnan İnan ile vatandaşlar katıldı.

İftarda konuşan Belediye Başkanı Helvacıoğlu, son mahalle iftarını düzenlediklerini belirterek, “Paylaşmanın ve bereketin yurdu Keşan’da dayanışma ve paylaşma seferberliği Ramazan ayında zirveye çıktı. Bu yıl da Ramazan ayında kardeşliğin, bereketin, dayanışmanın ve paylaşmanın huzurunu hep birlikte yaşıyoruz. Sosyal belediyecilik alanında birçok yenilikçi uygulamayı hayata geçirdik. Gönül seferberliğimiz kapsamında Ramazan ayı boyunca hemşehrilerimiz ile gösterdiğimiz dayanışma ruhu ve paylaşma ile bereketini hane hane, gönül gönül tüm şehrimize yaydığımız ve güzelliklerini hep birlikte yaşadığımız bir Ramazan ayı yaşıyoruz. Bir tek insanımızın bile gönlü buruk kalmasından gönlümüz titrer. Her haneye ve her gönüle dokunmak için seferberlik ruhu ile çalışıyoruz. İnsanı yaşatma ve gönül kazanma anlayışımız doğrultusunda yine insan merkezli hizmet ve çalışmalarımızı tavizsiz bir şekilde sürdüreceğiz. Eksiksiz her bir bireyin gönlünü kazanmak için ilk günkü aşkla çalışmaya devam ediyoruz. Hemşehrilerimiz ile dayanışmamız her zaman olduğu gibi Ramazan’dan sonra da sürecek” dedi.

İftar semazen gösterinin ardından sona erdi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.