Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Okumuş, Saadet’ten Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

Saadet Partisi Edirne İl Yönetim Kurulu Üyesi Davut Okumuş, evraklarını Saadet Partisi İl Başkanlığına teslim ederek, Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığını açıkladı.

Haber Giriş Tarihi: 15.12.2023 15:04
Haber Güncellenme Tarihi: 15.12.2023 15:06
Kaynak: Haber Merkezi
Okumuş, Saadet’ten Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

Saadet Partisi’nde uzun yıllar çeşitli kademelerde görev almış isimlerden biri olan Davut Okumuş, Edirne Belediye Meclis üyeliği için aday adayı oldu.

Okumuş “Edirne’ye çok acil Milli Görüş lazım. Milli Görüşle yönetilmeyen belediyelerin vatandaşın derdine derman olması imkansız. Bugün Millî Görüş anlayışından uzak belediyelerde neler yaşanıyor? Bugün Türkiye'de tabelaları ayrı ancak uygulamaları aynı olan partilerin belediyecilik anlayışları çökmüştür. Belediyelerde bugün yaşanan sorunların temelinde ahlak sorunu yatmaktadır. Milletin gelirinden ve alın terinden oluşan belediyenin fonlarını ve bütçesini yolsuzluğa ve ranta peşkeş çekmek bir ahlak sorunudur. Şu anda Türkiye'de belediyeler boğazına kadar borca batmış durumdadır. Milletin bıkıp usandığı ahlaktan yoksun, rant odaklı belediyecilik anlayışını yıkacağız ve yerine ahlakı hâkim kılacağız. Kollarımızı sıvadık. Yola revan olduk. Biz Rabbimize sığınıyoruz. Bu yolda ona sığınarak yürüyoruz. Para, pul, şu, bu, makam, mevki için değil, Allah rızası için, halka hizmet için yola çıktık” dedi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.