Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Şehir Tiyatrosunun ilk çocuk oyunu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ilk çocuk oyunu olan “Midas’ın Kulakları” ile çocukların karşısına çıktı.

Haber Giriş Tarihi: 08.12.2023 17:04
Haber Güncellenme Tarihi: 08.12.2023 17:05
Kaynak: Haber Merkezi
Şehir Tiyatrosunun ilk çocuk oyunu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde ilk gösterimi gerçekleştirilen “Midas’ın Kulakları” adlı oyun, çocukların büyük beğenisini kazandı. Çocuklar aileleri ile birlikte oyunu büyük bir keyifle izledi.

Şehir Tiyatrosunun oyun portföyünü genişlettiğini ve çocuklara yönelik ilk oyununu da sahnelediğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak “Tüm sanat dallarını kapsamaya çalışan, bireysel ve toplumsal değerleri temel alan özgün sanat eserleri üretmek üzere her zaman güzeli ve iyiyi aramak için yola çıkan ve her durumda köklerinden beslenip evrensele ulaşmak için devamlı gelişmeyi amaçlayan bir sanat kurumu olmasını hedeflediğimiz Şehir Tiyatromuz ilk çocuk oyunu ile artık çocuklarımıza da hitap ediyor. Çocuklarımız ve aileleri ilk çocuk oyunumuz olan ‘Midas’ın Kulakları’ oyununu büyük bir keyifle izlediler. Şehir Tiyatromuz kurulduğu günden bu yana hem ödüllere doymuyor hem de sahnelediği tüm oyunlarla izleyicilerin takdirini kazanıyor. İlk çocuk oyunumuzun hayırlı olmasını diliyor, başarılı bir süreç temenni ediyorum” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Midas’ın Kulakları” adlı çocuk oyunu her Salı saat 14:00’da Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ana Hizmet Binası Yılmaz İçöz Sahnesinde seyircisiyle buluşacak.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.