Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

YAZ KUR’AN KURSLARINA ZİYARET

Kırklareli Müftülüğü yetkilileri bağlı yaz Kuran kurslarını ziyaret ediyor. Müftü Yardımcısı Hatun Özmen başkanlığındaki heyetin ziyareti sırasında eğitimcilerle çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Haber Giriş Tarihi: 30.07.2023 14:20
Haber Güncellenme Tarihi: 30.07.2023 14:20
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
YAZ KUR’AN KURSLARINA ZİYARET

Kırklareli İl Müftü Yardımcısı Hatun Özmen, yaz döneminde düzenlenen Kur'an kurslarına yönelik ziyaretler gerçekleştirdi.

Ziyaret kapsamında, Üsküp beldesi Kemalpaşa Mahallesi Camii, Gündoğdu Mahallesi Camii ve Üsküp Beldesi'ndeki Kur'an Kursu ziyaret edildi. Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü Abdullah Mangır da yaz Kur'an Kursu ziyaretine katıldı.

Müftü Yardımcısı Hatun Özmen'in nezaketle gerçekleştirdiği ziyaret, öğrencilere ve eğitimcilerine güzel bir motivasyon ve moral kaynağı oldu. Ziyaret esnasında, öğrencilerle yakından ilgilenen ve onlarla sohbet eden Hatun Özmen, eğitimcilerle de çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyarette hazır bulunan Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü Abdullah Mangır, öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlayacak çalışmalara destek olmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Yaz Kur'an Kurslarına katılan öğrencilere başarılar dileyen Müftü Yardımcısı Hatun Özmen, eğitimcilerin de özverili çalışmalarına teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.