Hava Durumu

YURDAKUL’DAN ANLAMLI ZİYARET

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle ilçede iki anlamlı ziyarette bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 29.10.2023 14:38
Haber Güncellenme Tarihi: 29.10.2023 14:38
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
YURDAKUL’DAN ANLAMLI ZİYARET

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılı sebebiyle Malkaralı Şehit Recep Bağrıyanık ve Tekirdağ Muharip Gaziler Derneği Malkara Temsilciliği Başkanı Rahmi Işık'ın Izgar Mahallesindeki evlerini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, 95. Zırhlı Tugay Komutanı Tnk. Alb. Fatih Solmazlar, Cumhuriyet Savcısı Cihan Tuncer, Malkara İlçe Emniyet Müdürü Volkan Korkmaz, Malkara İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Tolga Özçoban ve Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner de yer aldı.

Ziyaretlerde Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindeki protokol üyeleri, Malkaralı Şehit Recep Bağrıyanık’ın ailesinin ve Tekirdağ Muharip Gaziler Derneği Malkara Temsilciliği Başkanı Rahmi Işık'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladılar.

Ziyaret edilmekten mutluluk duyduklarını dile getiren Şehit Recep Bağrıyanık’ın ailesi ve Tekirdağ Muharip Gaziler Derneği Malkara Temsilciliği Başkanı Rahmi Işık, gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a ve beraberindeki protokol üyelerine teşekkür ettiler.

HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.