Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Akın'dan Ramazan şenliği

CHP Edirne Belediye Başkan adayı Av. Filiz Gencan Akın, Ramazan Şenliği programı kapsamında vatandaşlar ile bir araya geldi.

Haber Giriş Tarihi: 24.03.2024 00:11
Haber Güncellenme Tarihi: 24.03.2024 00:31
Kaynak: MERT ERİŞKİN
Akın'dan Ramazan şenliği

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Belediye Başkan adayı Av. Filiz Gencan Akın, Şehit Astsubay Ömer Halis Demir ve 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Şehitleri Parkı'nda Ramazan Şenliği programının ilkini düzenledi.

“EDİRNE’DE ŞENLİK 365 GÜN DEVAM EDECEK”

Düzenlenen programda konuşan Akın, “Değerli hemşehrilerim, değerli komşularım, eğlencenize kısacık bir ara verdim. Ama şunun sözünü size veriyoruz. Edirne'de 365 gün şenlik devam edecek. Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bizler Ramazan'da hep bir araya gelelim. Sizlerle bir arada olalım diye. Bundan sonraki süreç içerisinde Ramazan şenliklerimizde sizlerle beraberiz. Sevgili hemşerilerim, bizler güzel projelerimizle, sizlere hizmet etmek üzere çok kıymetli bir ekiple beraber yola çıktık. Mahallelerimiz çok kıymetli. Her mahallemiz çok kıymetli. Gençlerimiz, kadınlarımız, çocuklarımız hep onların yanında olacağız. Projelerimizin tanıtımını yaptık. Sizlerden çok büyük bir teveccüh gördük. Burada sadece şunu söylemek istiyorum. Bizler alt yapısıyla, şehrin kültürüyle, sanatıyla, gençlerimize, çocuklarımıza çok güzel bir miras bırakmak için yola çıktık. Hizmetlerimiz de bu yönde olacak. Sizlerin değerli katılımları için çok teşekkür ediyorum" dedi.

Konuşmanın ardından devam eden programda fasıl ve Hacivat - Karagöz gösterisi yapıldı. İlginin yoğun olduğu programda fasıl eğlencesi vatandaşlardan tam not aldı. Hacivat ve Karagöz gösterisinde ise çocuklar aileleriyle sahneye çıkarak çeşitli oyunlar oynayarak eğlendiler.

Program Hacivat ve Karagöz eğlencesinin ardından sona erdi.

MERT ERİŞKİN

Kaynak: MERT ERİŞKİN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.