Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Havsa’da ‘Akıl Zeka Oyunları Turnuvası’ gerçekleştirildi

Edirne’nin Havsa ilçesinde eğitim gören öğrenciler okullarında kurulu Tasarım Beceri Atölyelerinde edindikleri kazanımlarını il genelinde düzenlenecek olan Akıl Zeka Oyunları Turnuvası ile sergileyecekler.

Haber Giriş Tarihi: 20.03.2024 15:17
Haber Güncellenme Tarihi: 20.03.2024 15:20
Kaynak: ERGİN SÖZER
Havsa’da ‘Akıl Zeka Oyunları Turnuvası’ gerçekleştirildi

Edirne’de 26 Nisan 2024 Cuma günü yapılacak olan il finali için bugün Havsa’da Akıl Zeka Oyunları Turnuvası gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen turnuvada dereceye giren öğrencilere Başarı Belgeleri Havsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan tarafından verildi. İlkokullar ve ortaokullar arasında gerçekleşen yarışmalarda birinci olan öğrenciler Edirne’de yapılacak olan turnuvada Havsa’yı temsil etmeye hak kazandılar.

www.batiekspres.com haber sitesine konuşan Havsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Öğrencilerimizin Tasarım Beceri Atölyelerindeki başarılarını bu turnuva ile gösterme fırsatı bulmaları bizleri çok mutlu ediyor. Akıl Zeka Oyunları, öğrencilerimizin problem çözme becerilerini geliştirmelerine ve yaratıcılıklarını ortaya koymalarına olanak tanıyor. Bugün burada gördüğümüz başarılar, öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin emeklerinin karşılığını aldıklarını gösteriyor. Birinci olan öğrencilerimizin il finalinde Havsamızı en iyi şekilde temsil edeceklerine inancımız tam. Öğrencilerimizi ve onları destekleyen öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

ERGİN SÖZER

Kaynak: ERGİN SÖZER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.