Hava Durumu

Hem sosyalleşiyorlar hem sağlık yaşıyorlar

Kırklareli’nde Zübeyde Hanım Kadın Spor Merkezi’nde kadınlar hem sosyalleşiyor, hem de sağlıklı yaşama ilerliyor.

Haber Giriş Tarihi: 21.11.2023 17:59
Haber Güncellenme Tarihi: 21.11.2023 17:59
Kaynak: Haber Merkezi
Hem sosyalleşiyorlar hem sağlık yaşıyorlar

Kırklareli Belediyesi tarafından, kentte yaşayan kadınların hem sosyalleşmesi hem de sağlıklı yaşam çabalarına katkı sunmak adına hizmetine ücretsiz devam eden Zübeyde Hanım Kadın Spor Merkezi, 3 eğitmen eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor.

Haftanın 5 günü; zumba, pilates ve kardiyo dersleri verilen spor merkezine, yeni başvurular da alınıyor. Başvuru formuna merkezde ulaşabilecek olan kadınlar, sıralama ve değerlendirme sonrası, spor dallarının eğitim grubuna dahil olabiliyor.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, yaptığı açıklamada; “Kırklareli’nde, yediden yetmişe, herkese hitap edecek, herkesin ilgi alanını kapsayacak nitelikli faaliyetleri, halkımızla buluşturmaya devam ediyoruz. Çocuklarımıza ve kadınlarımıza hep pozitif ayrıcalıkla yaklaştık. İş hayatında, ev yaşamında, toplumsal işleyişin her alanında aktif olarak yer alan kadınlarımızın, sosyalleşmesi ve sağlıklı yaşaması için hizmete sunduğumuz bu spor merkezi, deneyimli eğitmenlerimizin önderliğinde, aktif bir şekilde çalışmaya devam ediyor” dedi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.