Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

“Her gün biraz daha büyüyüp daha güçleniyoruz”

CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu “Kırklareli’nde birliğimiz, gücümüz olmaya devam ediyor. Her gün biraz daha büyüyor biraz daha güçleniyoruz” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 12.03.2024 14:45
Haber Güncellenme Tarihi: 12.03.2024 14:46
Kaynak: Haber Merkezi
“Her gün biraz daha büyüyüp daha güçleniyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu Kırklareli’ndeki yerel seçim saha çalışmaları hakkında basın açıklamasında bulundu.

Gündoğdu yaptığı açıklamada “Kırklareli’nde birliğimiz, gücümüz olmaya devam ediyor. Her gün biraz daha büyüyor biraz daha güçleniyoruz. Hemşerilerimizin CHP’ye güveni, sevgisi her gün biraz daha büyüyor. Bu doğrultuda saha çalışmalarımız kapsamında; 11 Mart 2024 Pazartesi günü Belediye Başkanımız Mehmet Siyam Kesimoğlu ile birlikte esnaf arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Bir dokunduk, bin ah işittik. Ekonomik krizde yaşam savaşı veren esnafımız artık nefes almak istiyor, emeğinin karşılığını almak istiyor. Ardından aynı günün akşamı Kırklareli merkez seçim büromuzda çeşitli partilerden partimize katılan 290 hemşerimizin rozetlerini taktık, gücümüze güç kattık. Daha sonra hep birlikte Kocahıdır mahallemizi ziyaret ederek, coşkulu bir kalabalıkla yürüyüş gerçekleştirdik. Güzel Kırklareli’mizin ve güzel ülkemizin her bir köşesinde yeni umutlar yeşeriyor. 31 Mart’ta halkçı belediyelerle, özgür ve güvenli yarınlara doğru yol alacağız. Kendimize güveniyor, halkımıza inanıyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: Haber Merkezi

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.