Hava Durumu

TAN’DAN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI

Havsa Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Tan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını ve Cumhuriyetin 100. Yılını kutladı.

Haber Giriş Tarihi: 29.10.2023 14:31
Haber Güncellenme Tarihi: 29.10.2023 14:31
Kaynak: Seçiniz
https://batiekspres.com/
TAN’DAN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI

Havsa Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Tan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle açıklamalarda bulundu.

www.batiekspres.com haber sitesine konuşan Prof. Dr. Mustafa Tan, şu sözlerle Cumhuriyet Bayramı'nı şu ifadelerle kutladı: “Bugün Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını coşkuyla kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Cumhuriyet, ülkemizin kalkınmasının ve ilerlemesinin temel taşıdır. Bizler, Cumhuriyet'in kazandırdığı özgürlük ve demokrasiyi daha da ileriye taşıma görevini üstlenmiş bir toplumun bireyleri olarak, bu özel günde büyük bir sevinç içindeyiz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk 29 Ekim 1923'te Cumhuriyet'i kurarak Türkiye'yi aydınlık yarınlara taşıdı. Bizler, bu mirasa sahip çıkmakla yükümlüyüz.”

Ayrıca, Prof. Dr. Mustafa Tan, Türkiye'nin geleceğine olan inancını da şöyle vurguladı: “Bugün, Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yılında, ülkemizin daha da büyümesi ve gelişmesi için el birliğiyle çalışmamız gerektiğine inanıyoruz. Gençlerimiz, bu ülkenin geleceği ve Cumhuriyetimizin teminatıdır. Onlara büyük sorumluluk düşüyor ve bu görevi en iyi şekilde yerine getireceklerine olan inancımız tamdır. Bu vesile ile tüm Türkiye’nin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum. Nice yüzyıllara.”

ERGİN SÖZER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.