Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Özden sanayi esnafını ziyaret etti

CHP Havsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Özden, ilçedeki sanayi sitesini ziyaret ederek esnaflarla bir araya geldi.

Haber Giriş Tarihi: 08.02.2024 17:48
Haber Güncellenme Tarihi: 08.02.2024 17:54
Kaynak: ERGİN SÖZER
Özden sanayi esnafını ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Havsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Özden, ziyaret sonrasında www.batiekspres.com haber sitesine yaptığı açıklamada, ilçenin ekonomik hayatının önemli bir parçası olan sanayi esnafının sorunlarını yakından takip etmenin ve çözüm odaklı yaklaşımlar geliştirmenin önemine vurgu yaptı. Kendisinin de bir esnaf olarak sanayi kesiminin yaşadığı zorlukları iyi bildiğini belirten Özden, bu deneyimi belediye başkanı olarak kullanarak ilçenin sanayi potansiyelini daha da geliştirmeyi hedeflediğini ifade etti.

Özden, “Seçimi kazanmamız durumunda belediye olarak esnaflarımız ile işbirliği içinde çalışarak altyapı sorunlarından tutun da işletme koşullarının iyileştirilmesine kadar bir dizi adımlar atacağız. Esnafların sesini duymak ve onların taleplerine yanıt vermek için sürekli bir iletişim halinde olacağız” dedi.

Havsa halkının desteğiyle göreve gelmeleri durumunda, sanayi esnafının yaşadığı sorunları çözmek için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekleyen Özden, ilçenin ekonomik ve sosyal anlamda daha güçlü bir geleceğe sahip olması için çalışacaklarını ifade etti.

ERGİN SÖZER

Kaynak: ERGİN SÖZER

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.